Obóz anime i manga – coś dla niepokornych artystów!

Popularność mangi i anime w Polsce nie ustępuje. Wiedzą o tym wszelcy, liczni wydawcy komiksów, książek oraz filmów animowanych o tej tematyce. Manga i anime zaskarbiły sobie miłość polskich dzieciaków już w latach dziewięćdziesiątych, czyli czasie, gdy komercyjne stacje telewizyjne emitowały tak popularne fabuły, jak „Czarodziejka z Księżyca” czy „Dragon Ball”.

Doliczyć do tego trzeba jeszcze setki tysięcy sprzedawanych komiksów manga oraz oglądanych anime w sieci, o zróżnicowanej tematyce i mamy już pełen przekrój tego, co w sztuce wizualnej inspirowanej Wschodem jest najważniejsze. Jeśli i Ty interesujesz się mangą, całe dnie poświęcasz na czytanie ulubionych komiksów, a do tego tworzysz własne – nie znajdziesz lepszego miejsca na rozwinięcie swojego talentu! Profesjonalny obóz anime i manga oszlifuje Twoje naturalne zdolności plastyczne i wzniesie je na zupełnie nowy wymiar! Daj sobie szansę już dziś i wejdź na stronę kogis.pl.

Pokaż naszą ofertę swoim rodzicom, aby mieli pewność, że chcesz się zaangażować w stuprocentowo bezpieczne i rozwojowe przedsięwzięcie!

Obóz Kogis dla prawdziwych pasjonatów!

Manga czy anime to dziedziny sztuki niezwykle rozległe. Inaczej traktuje się te dziedziny przeznaczone dla dzieci i młodzieży, a inaczej dla dorosłych. Obozy Kognis dają szansę szerokiego zgłębienia się w temat. W czasie spotkań nie tylko będzie można tworzyć własne mangi od podstaw, ale także poznawać wszystkie te, które przyczyniły się do rozwoju tego gatunku na arenie międzynarodowej. Zajęcia na obozach manga i anime prowadzą wykwalifikowani specjaliści w swojej dziedzinie. Większość z nich odbywała w Japonii stypendia, które pozwoliły im przyjrzeć się z bliska technikom tworzenia mangi i anime metodami tradycyjnymi oraz tymi nieco nowoczesnymi, stosowanymi z pomocą tabletów elektronicznych. Zapisując się na obóz anime i manga dajesz sobie szansę na poznanie takich ludzi, na których przy innych okazjach nie miałbyś szansy natrafić! Twoje życie jako początkującego rysownika czy scenarzysty także ulegnie ogromnej zmianie.

Bawimy się, ucząc.

Nauka sztuki mangi i anime poprzez zabawę na naszych obozach przynosi najwspanialsze rezultaty. Zupełnie inaczej pracuje się w gronie pasjonatów, niż samodzielnie. Zawsze można wymienić doświadczenia. Ważne i przydatne są także liczne panele dyskusyjne oraz seanse anime. Bez tego obóz anime i manga jest niepełnowartościowy. Porównuje się liczne style, szuka siły wypadkowej, aby stworzyć swój własny i unikalny. Na obozy Kogis możesz zapisać się indywidualnie, ale większą radość może sprawić Ci także namówienie i zaproszenie do niego przyjaciół, najbliższych Ci osób. Spotkanie z nami będzie dla Was prawdziwą zabawą, a także zacieśnieniem Waszej przyjaźni.

Już dziś wejdź na stronę kogis.pl, aby zapoznać się z większą ilością szczegółów. Obóz anime i manga to nie jedyna nasza oferta. Naszych propozycji jest o wiele więcej. Może po zapoznaniu się z nimi będziesz mógł którąś polecić komuś, kto także chce się rozwinąć i szuka nowego pomysłu na siebie?

Więcej informacji: https://www.kogis.pl/rodzaje-obozow/anime-i-manga/

  • efesf
  • wynajem długoterminowy ford