Kosmetyczka Dąbrowa Górnicza – najskuteczniejsze zabiegi

 Podczas wizyty u kosmetyczki można poprawić wygląd skóry twarzy, wygładzić zmarszczki, osiągnąć odmłodzenie komórek. Wśród nowoczesnych metod, jakie wykorzystuje kosmetyczka Dąbrowa Górnicza poleca klientom skorzystanie z możliwości laserów, mikroprądów, fal ultradźwiękowych i świetlnych. Czasem ich działanie uzupełniają tradycyjne środki kosmetyczne takie jak: maski, serum, koktajle z substancji bioaktywnych.

  Główną cechą zastosowania przez profesjonalistkę wymienionej wyżej aparatury jest wysoka wydajność, znacznie przekraczająca wynik użycia najdroższych kremów. Krem lub maski, działają na samej powierzchni skóry, podczas gdy innowacyjne techniki skierowane są do głębszych warstw skóry i tkanki podskórnej.

Z jakich zabiegów można skorzystać u kosmetyczki w Dąbrowie górniczej?

Masaż twarzy

Zachowanie młodości twarzy, ściśle wiąże się, z jakością opieki a dokładnie z masażem twarzy. Jest to najczęstsza, najskuteczniejsza i najbardziej ulubiona procedura dla klientów salonów kosmetycznych. Klasyczny masaż stref twarz, szyi i dekoltu dokonywany jest przy użyciu składników odżywczych. Procedurę można przeprowadzać raz w tygodniu. Pod względem skuteczności nie ma lepszego przywrócenia i utrzymania młodości twarzy. Efekt masażu zaczyna objawiać się w ciągu miesiąca. Masaż dobrze odżywia, nawilża skórę, stymuluje mięśnie podtrzymujące skórę.

Oczyszczanie skóry

Czyszczenie, jakie przeprowadza kosmetyczka Dąbrowa Górnicza oferuje w postaci trzech opcji: ultradźwiękowe, połączone i mechaniczne. Najbardziej powszechne i optymalne połączone, ponieważ pozwala podejść do klienta indywidualnie. Czyszczenie twarzy w salonie jest bezbolesną procedurą, pozostawiając minimalne zaczerwienienie na twarzy. Ta procedura bardzo dobrze oczyszcza pory, po których skóra dosłownie zaczyna oddychać czystością. Zaleca się czyszczenie w zależności od stanu porów. Przy regularnej pielęgnacji w domu, pory nie muszą być czyszczone częściej niż raz na sześć miesięcy, ale zdarza się, że niektóre osoby będą musiały odwiedzić kosmetyczkę raz w miesiącu lub co 3 miesiące.

Peeling

Podczas peelingu naskórek zostaje usunięty, dzięki czemu skóra zostaje odnowiona i napięta, pory są zwężone, drobne zmarszczki zanikają, drobne blizny i nierówna skóra są wygładzone. Kosmetyczka z Dąbrowy Górniczej może zalecić stosowanie serum po peelingu do wykonania w domu, aby nowa skóra mogła uzyskać dobre nawodnienie i odżywianie. Drugi rodzaj peelingu jest zależny od powierzchni skóry, jest on wykonywany kwasami glikolowymi. Najpierw na skórę nakładany jest koncentrat kwasów owocowych, następnie jest on usuwany i kosmetyczka nakłada tlen, co wypełnia otwarte pory. Po zakończeniu zabiegu na skórę nakładana jest odżywcza maska. Ten rodzaj peelingu bardzo dobrze oczyszcza pory, łagodzi plamy pigmentowe, rozjaśnia skórę.

Mezoterapia bez iniekcji

Jeśli skóra potrzebuje odżywiania, ta procedura jest najlepszym sposobem poradzenia sobie z tym zadaniem. Jednocześnie, za pomocą specjalnego urządzenia, do skóry wprowadzane są odżywcze koktajle mezoterapeutyczne takie jak: kwas hialuronowy, koktajl zrównoważony lipidami itp. Te koktajle skutecznie nawilżają skórę zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Przebieg tych zabiegów nawet wygładza zmarszczki. Szczególnie skuteczna jest procedura dla skóry pod oczami. Dużym plusem tej procedury jest to, że nie pozostawia blizn na skórze, i można bezpiecznie wrócić do pracy w dniu zabiegu. W salonie zabieg ten wykonywany jest dla okolic twarzy, szyi, dekoltu, osobno dla skóry wokół oczu.

Polecamy gabinet: http://www.the-beauty.pl

  • prawnik IT Wrocław - gfplegal.pl